fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00
Pristatymo taisyklės

Nemokėkite už pristatymą – atsiimkite užsakytas prekes NEMOKAMAI vienoje iš 9 FUNtastik parduotuvių visoje Lietuvoje. Norint užsakymą atsiimti vienoje iš FUNtastik parduotuvių, užsakymą reikia apmokėti internetu. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jūsų nurodytu telefonu. Užsakymo paruošimo laikas: 2-4 darbo dienos (užsakius prekes iki 12 val.)

Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu kainuoja 3.00 Eur (Išsyrus Kuršių Neriją). Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 17.39 Eur. Prekes Jums pristatys viena stambiausių ir sėkmingai dirbančių kurjerių tarnybų „DPD Lietuva“. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Internetinės parduotuvės užsakymo paruošimo ir pristatymo laikas: 2-4 darbo dienos (užsakius prekes iki 12 val.)

Prekių priėmimo metu patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos nepriimkite ir tai pažymėkite siuntos važtaraštyje. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai ir Jūs pretenzijų neturite.

SVARBU: Prekės grąžinimo atveju pinigai už transporto paslaugas  ir už pinigų surinkimo paslaugas negrąžinami.