fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO City Garažų centras, 60232

Padėkite savo jaunajam automobilių mechanikui žengti pirmuosius žingsnius su šiuo įvairių automobilių rinkiniu, kurį įkvėpė 2019 m. „LEGO® City“ televizijos serialas. Šis „LEGO 4+“ rinkinys yra specialiai sukurtas ikimokyklinukams ir mažiesiems statytojams, kad jiems būtų smagu ir paprasta žaisti. Jame yra plovyklos pastatas, sportinis automobilis, vilkikas ir benzinvežis, autoservisas ir degalų kolonėlės stendas su specialiu „Starter Brick“ pagrindu, kuris leis net ir labiausiai nepatyrusiems konstruktoriams nesunkiai konstruoti pastatus, transporto priemones ir kitus modelius.

 

 

„LEGO City Garažų centras“ rinkiniai yra smagūs, paprasti žaisti ir specialiai pritaikyti mažiesiems statytojams, kad jie įgytų vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis žengdami pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius.
Rinkinyje yra 4 „LEGO® City“ figūrėlės: Harl Hubbs, mechanikas, degalinės darbuotojas ir sportinio automobilio vairuotojas.
Šiame vaikams skirtame konstravimo rinkinyje yra 3 pastatai: pravažiuojamoji automobilių plovykla su žarna ir kibiru, žaislinis autoservisas su automobilių keltuvu ir degalų kolonėle su lanksčia žarna.
Į šį šaunų konstravimo žaislo rinkinį taip pat įeina 3 transporto priemonės: raudonas sportinis automobilis su raudonais ratais, geltonai mėlynas sunkvežimis su pakeliamu kranu ir benzinvežis su lanksčia žarna.

 

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6251756

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  4+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 39.99    € 37.99
Kaina:
€ 39.99    € 37.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.