fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO CITY Kepsninės gaisras, 60212

Prisijunkite su vaiku prie linksmybių, kol jis saugo LEGO® City su 60212 Kepsninės gaisras rinkiniu. Šis veiksmo kupinas LEGO 4+ rinkinys yra smagus ir paprastas žaisti ikimokyklinukams ir mažiesiems statytojams. Jame yra fantastiškas žaislinis ugniagesių automobilis su ištiesiamu keltuvu ir įrankių saugykla, taip pat „Starter Brick“ pagrindas, kuris leidžia net ir labiausiai nepatyrusiems statytojams patiems smagiai konstruoti. Paprastas konstravimo ir kūrybinių žaidimų vadovas padės jūsų mažajam ugniagesiui suprasti konstravimo instrukcijų tikslą, lavins jo vaizduotę ir pasitikėjimą savo jėgomis, kad jis galėtų žengti pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius pažįstamoje LEGO City aplinkoje. Šiame jaudinančiame LEGO City ugniagesių rinkinyje taip pat yra medis ir kepsninė, 2019 m. sausio mėn. pristatytas kirvis ir 2 figūrėlės.

 

 

LEGO® 4+ rinkiniai yra smagūs, paprasti žaisti ir specialiai pritaikyti mažiesiems statytojams, kad jie įgytų vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis žengdami pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius.
Rinkinyje yra 2 LEGO® City figūrėlės: ugniagesys ir parko lankytojas.
Lengvai konstruojamas ugniagesių automobilis yra su įrankių saugykla, ištiesiamu keltuvu ir „Starter Brick“ pagrindu, kad jūsų vaikas galėtų greitai konstruoti ir žaisti šioje jaudinančioje LEGO® City visatoje.
Taip pat yra medis ir kepsninė.
Priedai: dešrainis, vandens žarna, vandens elementai, 2019 m. sausio mėn. pristatytas kirvis ir 2 konstruojamos liepsnos.
 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6251376

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  4+

 • Paskirtis

  Berniukams, Mergaitėms

Kaina:
€ 9.99    € 9.49
Kaina:
€ 9.99    € 9.49
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.