fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO City Mėnulio kosminė stotis, 60227

Palepinkite savo jaunuosius kosmoso tyrinėtojus NASA įkvėptu modulinės kosminės stoties žaislu. Šį detalų „LEGO® City“ 60227 žaislo rinkinį „Mėnulio kosminė stotis“ sudaro 3 nuimami moduliniai skyriai, kuriuos galima pritaikyti ir sukeisti vietomis pagal poreikį. Žaislas susideda iš virtuvės modulio, gyvenamojo modulio, skirto miegoti ir sportuoti, laboratorijos modulio su šviečiančia kaladėle, centrinės oro sandarinimo kameros, nuimamo palydovo ir nuimamo erdvėlaivio su atidaroma kabina ir laikymo skyreliu, taip pat 4 minifigūrėlių ir roboto figūrėlės. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais.

Rinkinyje „LEGO City Mėnulio kosminė stotis“ yra 4 figūrėlės: 2 astronautai ir 2 įgulos nariai, taip pat roboto figūrėlė.

Šią žaislinę kosminę stotį sudaro 3 atskiriami moduliai su nuimamais stogais: gyvenamasis modulis su bėgtakiu, nesvarumo būsenos lova ir televizoriumi, laboratorijos modulis su šviečiančia kaladėle ir tyrimo įrankiais, virtuvės modulis su augalais ir picos krosnimi, taip pat oro sandarinimo kamera. Modulius galima išdėlioti skirtingais būdais aplink oro sandarinimo kamerą ir ant jos.
Į šį NASA įkvėpto žaislo rinkinį taip pat įeina nuimamas palydovas su sulankstomomis saulės baterijomis ir nuimamas kosminis erdvėlaivis su krovinių skyriumi ir atidaroma kabina.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6251709

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  5+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 59.99    € 56.99
Kaina:
€ 59.99    € 56.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.