fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO DUPLO Balansuojantys gyvūnai, 10884

Maži vaikai patirs marias džiaugsmo mokydamiesi konstruoti ir balansuoti su “LEGO DUPLO Balansuojantys gyvūnai 10884″ rinkiniu! Smagiai dėliokite ryškiaspalvius džiunglių gyvūnus ant sūpynių pačiais įvairiausiais būdais ir pamatykite, kaip šis mielas balansavimo žaislas pakrypsta! Iš stambių DUPLO kaladėlių nesunkiai sukonstruosite ir perkonstruosite spalvotus gyvūnus – beždžionę, dramblį, tigrą ir pandą, o 2 papildomomis kaladėlėmis subalansuosite ar paremsite sūpynes, kad jos nesvyruotų. DUPLO kaladėlės yra saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.

 

 

Rinkinyje rasite sūpynių balansavimo elementą ir 4 sukonstruojamų gyvūnų – beždžionės, tigro, dramblio ir pandos – dėliones ir 2 papildomas kaladėles.
Smagiai praleiskite laiką kartu su mažaisiais konstruodami trimates gyvūnų dėliones ir lavinkite jų kalbinius įgūdžius kalbėdamiesi apie skirtingus džiunglių gyvūnus.
Dėliokite gyvūnus ant šių ikimokyklinukams skirtų sūpynių ir, perkeldami juos iš vienos pusės į kitą, stebėkite, kaip sūpynės pakrypsta.
Papildomomis kaladėlėmis paremkite sūpynes ir eksponuokite šį vaikams skirtą įvairiaspalvį žaislą su gyvūnais!
Neribotos LEGO® DUPLO® žaislų rinkinių dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250711

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  1.5+

 • Paskirtis

  Berniukams, Mergaitėms

Kaina:
€ 15.99    € 14.39
Kaina:
€ 15.99    € 14.39
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.