fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO DUPLO Mano pirmieji automobiliai, 10886

Ikimokyklinukams patiks konstruoti ir perkonstruoti spalvotas transporto priemones su LEGO® DUPLO® 10886 rinkiniu „Mano pirmieji automobiliai“. Padėkite jiems surūšiuoti kaladėles pagal spalvą ir sukonstruoti žaislinį sraigtasparnį, taksi automobilį, šiukšliavežę ir ugniagesių automobilį vaikams iki 3 metų arba išmaišykite visas kaladėles ir kurkite begales lengvai sukonstruojamų automobilių iš vos kelių stambių DUPLO kaladėlių. Žaisdami su šiuo klasikiniu vaizduotę lavinančiu automobilių rinkiniu vaikams iki 3 metų ikimokyklinukai mokysis kurti ir judėti. DUPLO kaladėlės yra smagios bei saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankytėms.

 

Rinkinyje rasite 4 konstruojamas LEGO® DUPLO® transporto priemones: ugniagesių automobilį, sraigtasparnį, taksi automobilį ir šiukšliavežę.
Taip pat rasite šviesoforu puoštą kaladėlę ir kaladėles su langų, vairuotojų ir keleivių atvaizdais.
Kurkite ir puoselėkite ryšį su savo mažu vaiku bei lavinkite jo smulkiosios motorikos įgūdžius konstruodami šias kultines transporto priemones.
Įkvėpkite mažuosius pasitelkti vaizduotę ir kurti nuostabius įvairių spalvų automobilius!
Lavinkite mažųjų socialinius ir emocinius įgūdžius skatindami juos žaisti smagius žaidimus vaidmenimis su personažais, keliaujančiais šiais mielais žaisliniais automobiliais mažiems vaikams.
Šie žaisliniai automobiliai ir sunkvežimiai skirti vaikams iki 3 metų yra ideali dovana ikimokyklinukams.
Neribotos LEGO® DUPLO® žaislų rinkinių dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla.
LEGO® DUPLO® gaminiai yra smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms.

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250720

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  1.5+

 • Paskirtis

  Berniukams, Mergaitėms

Kaina:
€ 19.99    € 17.99
Kaina:
€ 19.99    € 17.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.