fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

FISHER PRICE išmaniųjų lygių mokomojo šuniuko sesutė, DLM14

Žaislo užrašai, dainelės, frazės yra LIETUVIŲ KALBA.

Su mokomojo šuniuko sesute išmoksite raideles ir abėcėlę, skaičiukus ir skaičiuoti, spalvas, kūno dalis.

6 interaktyvūs taškai!

Kiekvienas mažylis vystosi skirtingu tempu, todėl išmaniųjų lygių technologija prisitaiko prie dabartinio kūdikio raidos etapo ir jo amžiaus.
Pasirinkite vieną iš šiuo metu labiausiai Jūsų mažylio išsivystymo lygį atitinkančių žaidimo lygių ir paspauskite 1, 2 arba 3.

Šuniukas groja 20 skirtingų dainelių, kurias galite dainuoti kartu. Paspauskite ir palaikykite šuniuko širdutę ir klausykitės visų dainelių iš eilės. Mėgstamiausios dainelės: “Mažas mažas voras”, “Švieski, švieski man žvaigždele”, “Tortas bus”, “Jei esi draugų būrely”, “Kils kojas, kilst rankas”, “Aš myliu” ir kitos smagios dainelės.

Mokomojo šuniuko sesutė turi 3 išmaniuosius lygius:
1. Lygis “Pažaiskime” (6 mėn.) Pirmieji žodžiai ir garsai sužadina mažylio smalsumą. Mažylis gali paspausti šuniuko rankytes, pėdutes, pilvuką, širdutę ar ausytę ir klausytis pirmųjų žodžių, spalvelių, raidžių ar kūno dalių pavadinimų.
2. Lygis “Pasimokykime” (12 mėn.) Paskatinkite mažylį atsakyti į paprastus klausimus. Mažylis raginamas skaičiuoti, skirti spalvas, parodyti kūno dalis ir judėti. Smagios dainelės, linksmi garsai ir padrąsinančios frazės apdovanoja mažylio pastangas.
3. Lygis “Pamėgdžiokime” (18 mėn.) Kūrybingumo lavinimas, pamėgdžiojimas ir žaidimas rolėmis. Šuniukas atgyja grodamas smagias daineles, garsus ir frazes, kurios padrąsina mažylį vaidinti, apkabinti ir draugauti.

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Išmatavimai
  33 x 18 x 26 cm
 • Kodas

  DLM14

 • Prekės ženklas

  Fisher Price

 • Amžius

  0.5+

 • Paskirtis

  Mergaitėms

Kaina:
€ 48.99    € 44.09
Kaina:
€ 48.99    € 44.09
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.