fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO Friends Olivia pyragaičių kavinė, 41366

„LEGO® Friends“ rinkinyje „41366 LEGO Friends Olivia pyragaičių kavinė“ technologijos ir maistas eina koja kojon, o daugybė neįtikėtinai šaunių prietaisų skatina vaikus žaisti vaidmenimis. Pyragaičių kavinė turi krumpliaračių valdomą besisukančią vitriną, kurios sumanymas kilo lankantis Heartleiko technologijų rajone įsikūrusiuose sušių restoranuose. „LEGO Friends“ Pyragaičių kavinėje taip pat yra šauni pyragaičių išdavimo mašina, sėdimosios vietos lauke ir viduje ir virtuvė su orkaite, kriaukle ir pyragų kepimo reikmenimis. Kad žaisti būtų dar smagiau, šiame kavinės žaidimo rinkinyje taip pat yra nedidelis mopedas, kuriuo žaisliniai pyragaičiai išvežiojami po Hartleiką. Rinkinyje yra 2 mini lėlytės: Olivia, Emma ir roboto figūrėlė.

 

 

Rinkinyje yra 2 mini lėlytės: „LEGO® Friends“ Olivia, „LEGO Friends“ ir roboto Zobo figūrėlė.
Šiame vaidmenų žaidime yra besisukanti vitrina, pyragaičių kepimo mašina su išdavimo funkcija, virtuvė su kriaukle ir orkaite, staliukas lauke ir išvežiojimo mopedas.
Priedai: pyragaičiai, šluotelė, kepimo ingredientai, pyragų dekoravimo įrankis, puodas, veržliaraktis, plaktuvas, kavos aparatas, kasos aparatas, čekis, skėtis, pieno aparatas ir puodelis.
Šis smagus kepimo rinkinys skirtas kurti ir puošti neįtikėtinai skanius pyragaičius virtuvėje.
Nusipirk pyragaitį pyragaičių išdavimo mašinoje arba pasirink jį sušių restoranų stiliaus besisukančioje vitrinoje, kurią gali puošti pridėtais holografiniais lipdukais, kad besisukdama vitrina mirksėtų.

 • Kodas

  6251502

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Mergaitėms

Kaina:
€ 29.99    € 28.49
Kaina:
€ 29.99    € 28.49
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.