fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO Friends Švyturio gelbėjimo centras, 41380

Leiskite savo vaikui visiškai pasinerti į nuotykių ir veiksmo žaidimą su 41380 rinkiniu „LEGO Friends Švyturio gelbėjimo centras“.

Šis žaislinis gelbėjimo centras turi daugybę elementų, įskaitant laboratoriją, jūros liūtų žaidimų zoną, poilsio zoną, televizoriaus kambarį, biurą ir stebėjimo denį su lempa, kurią galima uždegti paspaudus švyturio stogą. Išgelbėti jūrų liūtai patenka į švyturį naudojant išmanų varstomą baseiną, kuris pasisuka 180 laipsnių, kad jūrų liūtai lengvai patektų į kliniką. Rinkinyje taip pat yra vandens motociklas, skirtas jūros gyvūnams gelbėti, ir miniatiūrinė sala su apleista lūšna, kurioje įkalintas jūros liūtas. Lūšnoje įrengta smagi funkcija su mygtuku, kurį jūsų vaikas gali paspausti ir išlaisvinti jūrų liūtą. Ten taip pat paslėptas lobių žemėlapis – išmanus audeklas atskleidžia savo paslaptis patepus jį vandeniu. Šis žaislinis švyturys suteikia galimybę žaisti pagal daugybę scenarijų, kurie lavina vaizduotę ir padeda atskleisti rūpestingąją vaiko pusę.

 

 

Šiame rinkinyje yra 2 lėlyčių figūrėlės: Mia ir Emma, taip pat 1 delfino, 1 paukščio, 1 vėžlio ir 2 jūrų liūtų figūrėlės.
Rinkinį sudaro 4 aukštų pastatas su apžiūros zona, laboratorija, jūros liūtų žaidimų zona, poilsio zona, televizoriaus kambarys, biuras, apžvalgos aikštelė ir prieplauka.
Apžiūros zonoje yra varstomas baseinas, kuriuo jūrų liūtai atkeliauja į kliniką, ir rentgeno aparato zona.
Atskira sala turi lūšnelę, kuri atrodo kaip medinė ir kurioje yra lentos, kurios paspaudus mygtuką nukrenta ir išlaisvina jūrų liūtą.
Priedai: lobių žemėlapis, pagamintas iš su vandeniu reaguojančio audeklo, apšvietimo kaladėlė, medicinos reikmenys, jūros gyvūnų ir koralų elementai, gelbėjimosi liemenė, plaukmenys, nardymo šalmas, meškerė su valu, žuvis, racija, padidinamasis stiklas, kamuolys, fotoaparatas, teleskopas, palydovinė lėkštė ir Hartleiko miesto taurė.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Išmatavimai
  5.9 x 35.4 x 19.1 cm
 • Kodas

  6251663

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Mergaitėms

Kaina:
€ 69.99    € 66.49
Kaina:
€ 69.99    € 66.49
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.