fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO Friends Vežlių gelbėjimo operacija, 41376

Įkvėpkite savo gyvūnų mylėtoją tapti didvyriu su 41376 žaidimo rinkiniu „LEGO Friends Vežlių gelbėjimo operacija“.

Šiame gelbėjimo žaislo rinkinyje yra šauni amfibinė transporto priemonė, kuri gali išplaukti į jūrą ir pasiekti saloje įkalintus vėžliukus, o tada parplukdyti juos į paplūdimio kliniką. Klinikoje įrengta apžiūros lova ir gydymo vieta, todėl jūsų mažylis galės išreikšti savo rūpestingąją pusę slaugydamas vėžliukus. Po klinika įrengta smėlio žaidimų aikštelė, kur mažieji vėžliukai gali išdykauti prižiūrimi savo mamos. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais. Šio kūrybingiems vaikams skirto konstravimo žaislo rinkinyje yra viena lėlytės figūrėlė, roboto figūrėlė ir 4 vėžlių figūrėlės.

 

 

Į rinkinį įeina lėlytės Olivia figūrėlė, taip pat roboto Zobo figūrėlė ir 4 žaisliniai vėžliukai.
Rinkinyje yra žaislinis automobilis amfibija, pakrantės klinika ant polių su apžiūros sritimi ir žaidimo aikštele ant smėlio ir sala.
Priedai: 2 vėžlių kiaušinių lukštai, gelbėjimosi liemenė, gelbėjimosi ratas, megafonas, pieno butelis, švirkštas, apelsinų sultys, arbūzas ir kamuolys.
Įkvėpkite savo mažąjį konstruktorių plaukti į LEGO® gelbėjimo misiją.
Padėkite savo vaikui išmokti rūpintis gyvūnais.
 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Išmatavimai
  5.9 x 35.4 x 19.1 cm
 • Kodas

  6251659

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Mergaitėms

Kaina:
€ 19.99    € 18.99
Kaina:
€ 19.99    € 18.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.