fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Interaktyvus kačiukas Cuddles

Rinkinyje yra 1 kačiukas interaktyvus kačiukas Cuddles, 1 dubenėlis, 1 šeimininko sertifikatas.

Glostymas: paglostyk bet kurį kačiuko paausį ir jis užsimerks, pradės trintis į tavo ranką ir murks. Kai patrauksi ranką, kačiukas skleis garsus, parodydamas, kad yra patenkintas.
Maitinimas: žaisdamas kačiukas išalksta. Norėdamas pamaitinti, jo snukutį atsargiai palenk link dubenėlio ir išgirsi, kaip kačiukas laka. Paleisk kačiuko snukutį ir išgirsi, koks kačiukas patenkintas.
Miegas: žaisdamas kačiukas pavargsta ir jam reikia šiek tiek nusnūsti. Kačiuką paguldyk ant nugaros arba ant šono, jis užmigs ir pradės knarkti, o gulėdamas ant šono dar judins ir uodegėlę!
Nugaros glostymas: kačiukui patinka būti glostomam. Švelniai bakstelk centrinę kačiuko nugaros dalį ir jis pradės vizginti uodegą bei murkti. Kai ranką patrauksi, kačiukas skleis garsus, parodydamas, kad yra patenkintas.
Specialūs poreikiai: kačiukui patinka dėmesys ir kartais jis prašysis, kad jį pamaitintum, užmigdytum, paglostytum paausį arba nugarytę. Jei atsižvelgsi į kačiuko norus, jis atsidėkos, ištardamas slaptą frazę!
Dėmesio reikalavimas: jei kačiuką paliksi sėdintį arba gulintį ant pilvuko, jis reikalaus tavo dėmesio. Jei į kačiuką nekreipsi dėmesio, jis pavargs ir užmigs.
 • Kodas

  28330

 • Prekės ženklas

  Little Live

 • Amžius

  4+

 • Paskirtis

  Mergaitėms

Kaina:
€ 69.99    € 55.99
Kaina:
€ 69.99    € 55.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.