fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Lloyd kelionė

Inscenizuok legendinį ledo mūšį, kuriame kaunasi Lloyd ir jo vilkas prieš pūgos karį, su šiuo veiksmo kupinu nindzių žaislu berniukams ir mergaitėms. Šį LEGO NINJAGO® rinkinį „70671 Lloyd kelionė“ sudaro pūgos kario tvirtovė su šaudančiu arbaletu ir sukonstruojamu lediniu Lloyd auksinio kardo laikikliu. NINJAGO televizijos serialo gerbėjai mėgausis žaisdami scenas ir galimybe kurti savo nuotykius su šiuo žaisliniu konstravimo rinkiniu, į kurį įeina 2 LEGO NINJAGO minifigūrėlės, vilko figūrėlė ir šaunūs nindzių ginklai.

 

 

Šiame LEGO Ninjago Lloyd kelionė rinkinyje yra 2 minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos: Lloyd, pūgos karys ir nauja vilko figūrėlė iš 2019 m. birželio kolekcijos.
Šaunus žaislas vaikams, su kuriuo jie galės iš LEGO® kaladėlių sukonstruoti pūgos kario tvirtovę, kurioje yra minifigūrėlei skirta vieta, šaudantis žaislinis arbaletas ir ledo elementai.
Šiame žaisliniame mūšio konstravimo rinkinyje taip pat yra sukonstruojami lediniai Lloyd auksinio kardo laikikliai.
Rinkinyje yra šie ginklai: nindzės Lloyd minifigūrėlės liepsnojantis deglas bei sidabro spalvos žaislinė katana ir pūgos kario ledinė katana.
Į šį žaidimo rinkinį taip pat įeina Lloyd katanos laikiklis ir papildomi pūgos kario ledo šarvų elementai.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250861

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 16.99    € 16.14
Kaina:
€ 16.99    € 16.14
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.