fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Spinjitzu Slam – Kai prieš Samurai

Vaikai bus įtraukti į didelio greičio veiksmo verpetą ir galės žaisti mūšius tarp stichijų su šiuo “LEGO Ninjago Spinjitzu Slam – Kai prieš Samurai” rinkiniu 70684. Šį smagų konstravimo rinkinį sudaro minifigūrėlėms pritaikyti Kai FS ir pūgos samurajaus viesulo suktukai, kuriuos lengva įstatyti į paprastai sukonstruojamą suktuko paleidimo įtaisą, taip pat sukonstruojamas pjedestalas su uždraustojo Spinjitzu rankraščiu viršuje, kurį galima naudoti kaip taikinį inscenizuojant mūšius. Į rinkinį įeina Kai FS amžinosios liepsnos ir ugnies kamuolio elementai ir pūgos samurajaus ledo kristalo ir ledo skydo elementai, kurie taip pat gali būti paleisti suktis naudojant paleidimo įtaisą. Puikiai tinka žaisti tiek vienam, tiek su kompanija – vaikams patiks atkurti nindzių viesulo efektą iš NINJAGO® serialo ir rengti savo „Spinjitzu Slam“ turnyrus. Šio suktuko rinkinyje yra kolekcinė Kai FS minifigūrėlė su galios gobtuvo elementu ir pūgos samurajaus minifigūrėlė, leidžiančios išradingai žaisti vaidmenimis.

 

 

Rinkinyje yra 2 minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos: Kai FS (su galios gobtuvo elementu) ir pūgos samurajus.
Šį LEGO NINJAGO® suktuko rinkinį sudaro 2 iš kaladėlių sukonstruojami paleidimo įtaisai ir Kai FS bei pūgos samurajaus viesulo suktukai iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, taip pat sukonstruojamas pjedestalas su uždraustojo Spinjitzu rankraščiu.
Įdėk minifigūrėles į viesulo suktukus, įstatyk suktukus į paleidimo įtaisus ir trinktelėk, kad paleistum minifigūrėles suktis. Į rinkinį įeina Kai FS amžinosios liepsnos ir ugnies kamuolio elementai ir pūgos samurajaus ledo kristalo ir ledo skydo elementai – įdėk bet kurį iš jų į paleidimo įtaisą ir trinktelėk, kad jis sukdamasis skrietų į taikinį.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6265510

 • Barkodas

  5702016469035

 • Amžius

  8+

 • Detalių skaičius

  164

 • Paskirtis

  Berniukams

 • Prekės ženklas

  LEGO

Kaina:
€ 19.99    € 15.99
Kaina:
€ 19.99    € 15.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.