fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Cole galingasis motociklas, 70672

Inscenizuok veiksmo kupiną kovą prieš ugninį naikintoją su šiuo LEGO® NINJAGO® žaislu „70672 Cole bekelės motociklas“, skirtu tiek berniukams, tiek mergaitėms. Nindzės motociklas turi minifigūrėlei pritaikytą vairuotojo sėdynę, vikšrus priekyje, didelį galinį ratą su aukso spalvos ratlankiais ir 2 smaigų šaudykles. Vaikams patiks inscenizuoti scenas iš NINJAGO serialo ir kurti savo istorijas su 3 įvairias ginklais apsiginklavusiomis LEGO NINJAGO minifigūrėlėmis – Cole, Kai ir ugniniu naikintoju. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais.

 

 

Rinkinyje “LEGO Ninjago Cole galingasis motociklas” yra 3 minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos: Cole, Kai ir ugninis naikintojas.
Cole šarvuotasis žaislinis bekelės motociklas turi minifigūrėlei skirtą sėdynę, 2 smaigų šaudykles, vikšrus priekyje, didelį galinį ratą su aukso spalvos ratlankiais ir nindzių vėliavos elementą.
Rinkinyje yra šie ginklai: Cole aukso spalvos kūjis ir sidabro spalvos katana, Kai sidabro spalvos katana bei aukso spalvos katana ir ugninio naikintojo rytietiškas kardas.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250872

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  8+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 21.99    € 20.89
Kaina:
€ 21.99    € 20.89
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.