fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

LEGO NINJAGO Kai motociklas ir Zane sniegomobilis, 70667

Įsitrauk į mūšį su trenksmu su šiuo LEGO® NINJAGO® Legacy rinkiniu 70667 Kai ašmenų motociklas ir Zane sniegomobilis ir susigrąžink pavogtą ugnies kardą iš klastingųjų gyvačių. Ugninio nindzės Kai motociklas turi atlenkiamus ašmenis ir didelius ratus, o Zane stichinis sniegomobilis turi 2 smaigų šaudykles ir Zane auksinį ginklą – ledo šurikenus. Šių NINJAGO nindzių transporto priemonių rinkinyje taip pat yra sukonstruojama pasalos su dinamitu scena, dar vienas kolekcinis auksinis ginklas – ugnies kardas – su iš kaladėlių sukonstruojamu stovu ir Spinjitzu kovos platforma. Šiame nindzių žaislo rinkinyje taip pat yra 4 minifigūrėlės, kad būtų galima žaisti vaidmenimis ir iš naujo inscenizuoti mūšius iš televizijos serialo „NINJAGO Masters of Spinjitzu“ 1 sezono.

 

 

Rinkinyje yra 4 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlės: Kai, Zane, Lasha ir Spitta.
Kai ašmenų motociklas turi minifigūrėlei skirtą sėdynę, atlenkiamus aukso spalvos ašmenis ir didelius ratus su guminėmis padangomis.
Zane stichinis sniegomobilis turi minifigūrėlei skirtą sėdynę, 2 smaigų šaudykles ir Zane auksinį ginklą – ledo šurikenus.
Pasalos sceną sudaro sukonstruojamas žibinto stulpas su žibinto elementu ir ženklu, sukonstruojama dinamito dėžė ir grandinė.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250610

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  8+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 35.99    € 32.39
Kaina:
€ 35.99    € 32.39
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.