fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Spinjitzu Slam – Jay, 70682

Vaikai mielai tobulins savo Spinjitzu nindzių įgūdžius su žaislu „70682 LEGO Ninjago Spinjitzu Slam – Jay,“. Šį veiksmo nestokojantį žaidimo rinkinį sudaro Jay viesulo suktukas su vieta minifigūrėlei, kuris nesunkiai uždedamas ant lengvai sukonstruojamo suktuko paleidimo įtaiso, ir šaudyklės pagrindas su 3 spyruoklinėmis raketomis. Jis idealiai žaisti tiek vienam, tiek su draugais, nes vienas nindzė gali valdyti paleidimo įtaisą, o kitas gali šaudyti raketomis į viesulo suktuką. Šaunus žaislas vaikams, kuriems patiks atkurti NINJAGO seriale matytą nindzių viesulo efektą, kurti savo iššūkius ir varžytis su draugais. Šiame nindzės suktuko rinkinyje taip pat yra Jay FS minifigūrėlę su galios gobtuvu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, todėl galima kūribingai žaisti vaidmenimis.

 

 

Rinkinyje yra Jay FS minifigūrėlė su galios gobtuvo elementu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos.
Šį LEGO® NINJAGO nindzės suktuko žaislą sudaro Jay viesulo suktukas iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, iš kaladėlių sukonstruojamas paleidimo įtaisas ir sukonstruojamas šaudyklės pagrindas su 3 spyruoklinėmis raketomis.
Įdėk minifigūrėlę į viesulo suktuką, įstatyk jį į paleidimo įtaisą ir trenk per įtaisą, kad paleistum besisukančią minifigūrėlę į taikinį.
Su šiuo sukonstruojamu žaislu vaikai galės išgalvoti savo „Spinjitzu Slam“ iššūkius ir varžytis su savo draugais.
 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6265503

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  7+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 9.99
Kaina:
€ 9.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.