fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Sraigtasparnis šurikenas, 70673

Su šiuo žaisliniu sraigtasparniu vaikai galės žaisti vaidmenimis su nindzių figūrėlėmis ir kovoti dėl uždraustojo Spinjitzu rankraščio NINJAGO® pasaulyje. LEGO® NINJAGO rinkinį „70673 Sraigtasparnis šurikenas“ sudaro minifigūrėlei skirta kabina, važiuoklė su 2 besisukančiomis šurikenų pjaustyklėmis, sraigto sukimo funkcija ir ant sparnų pritvirtintos 6 smaigų greitašaudės šaudyklės. Vaikams patiks atkurti scenas iš NINJAGO serialo ir žaidžiant vaidmenimis kurti savo istorijas su šiuo nindzių sraigtasparniu, 3 minifigūrėlėmis, įvairiais ginklais ir papildomais elementais, įskaitant nindzės Jay FS viesulo suktuką. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepakartojamą šio LEGO NINJAGO rinkinio konstravimo patirtį naudodami instrukcijas PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais.

 

 

Šiame “LEGO Ninjago Sraigtasparnis šurikenas” rinkinyje yra 3 minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos: Zane, Jay FS (uždraustasis Spinjitzu) ir generolas Vex.
Sraigtasparnį šurikeną sudaro minifigūrėlei skirta kabina, važiuoklė su 2 besisukančiomis šurikenų pjaustyklėmis, sraigto sukimo funkcija ir ant sparnų pritvirtintos 6 smaigų greitašaudės šaudyklės.
Nutupdyk sraigtasparnį šurikeną, kad šuriukenų pjaustyklės pradėtų suktis.
 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250875

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  8+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 34.99    € 33.24
Kaina:
€ 34.99    € 33.24
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.