fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Konstruktorius LEGO Ninjago Ugninė iltis, 70674

Su šiuo Konstruktorius “LEGO Ninjago Ugninė iltis” rinkiniu vaikai galės žaisti vaidmenimis su nindzės figūrėle Kai FS ir kautis su serpentinų kerėtoja Aspheera ir Ugnine iltimi dėl uždraustojo Spinjitzu rankraščio. Į kobrą panašų gyvačių žaislą „70674 Ugninė iltis“ sudaro minifigūrėlės sostas, smūgiuojanti, barškanti uodega su 2 smaigų šaudyklėmis ir grandinės elementai, kurie tvirtinasi prie minifigūrėlių. Vaikams patiks atkurti scenas iš NINJAGO serialo ir išgalvoti savo istorijas su 4 minifigūrėlėmis, įvairiais ginklais ir papildomais elementais, įskaitant nindzės Kai viesulo suktuką ir Aspheera uždraustojo Spinjitzu rankraštį. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios šio LEGO rinkinio konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais.

 

 

Šio šaunaus vaikams skirto žaislo rinkinyje yra 4 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos. Kai FS (uždraustasis Spinjitzu), Aspheera, ugninis skerdikas ir ugninis naikintojas.
Ugninė iltis turi minifigūrėlei skirtą sostą su kardų dekoracijomis, atidaromus nasrus su ugnies elementu, smūgiuojančią, barškančią uodegą su 2 smaigų šaudyklėmis, 2 serpentinų vėliavos elementus ir grandinės elementus, kurie tvirtinami prie 2 ugninių minifigūrėlių.
Į rinkinį taip pat įeina iš kaladėlių sukonstruojamas stovas su skeptru.
Rinkinyje yra šie ginklai: Kai FS sidabro spalvos katana, Aspheera uždraustojo Spinjitzu rankraštis, ugninio skerdiko kardas ir ugninio naikintojo rytietiškas kardas.
Priedai: Kai FS galios gobtuvas ir viesulo suktukas iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, Aspheera gyvačių šarvai ir ugninė uodega, ugninio skerdiko skydas ir ugninio naikintojo gyvačių šarvai bei skydas.

 

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Kodas

  6250877

 • Prekės ženklas

  LEGO

 • Amžius

  8+

 • Paskirtis

  Berniukams

Kaina:
€ 54.99    € 52.24
Kaina:
€ 54.99    € 52.24
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.