fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Mini stalo žaidimas DUBLIS

Mini stalo žaidimas DUBLIS  – yra linksmas ir aktyvus žaidimas, ugdantis pastabumą ir reakciją. Žaidimo tikslas – pirmam surasti vienodus daiktus, pavaizduotus skirtingose kortelėse. Laimėtoju taps tas, kas pasirodys greičiausias ir pastabiausias ir surinks daugiausia kortelių.
Žaidimo tikslas – pirmam surasti tokius pačius paveiksliukus skirtingose kortelėse
Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 4
Pirmas variantas
I. Pasiruošimas žaidimui
Gerai išmaišykite korteles ir padalinkite po lygiai visiems žaidėjams. Jeigu kortelių liko, atidėkite jas į šalį. Kiekvienas žaidėjas užverstas korteles pasideda ant stalo. Tada paima vieną viršutinę kortelę ir atvertęs ją padeda šalia savo kaladės.
II. Žaidimo eiga
Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Savo atverstą kortelę jis padeda stalo viduryje. Kiekvienas žaidėjas savo kortelėje stengiasi kuo greičiau rasti tokį patį paveiksliuką, koks yra pavaizduotas žaidėjo padėtoje kortelėje stalo viduryje. Pirmas, kas atras porą, garsiai sušunka „Dublis“ ir parodo, būtent kurie paveiksliukai sutinka. Jeigu viskas teisinga, žaidėjas pasiima kortelę ir atverstą uždeda ant savo kortos, kurioje rado sutampančius paveiksliukus. Žaidimas tęsiamas pagal laikrodžio rodyklę.
III. Žaidimo pabaiga
Žaidimas baigiamas tada, kai žaidėjai atidengia visas savo korteles. Tuomet žaidėjai suskaičiuoja, kiek turi atverstų kortelių, o laimi tas, kas surinko jų daugiausia.

Antras variantas
I. Pasiruošimas žaidimui
Gerai išmaišykite korteles ir užverstas sudėkite į vieną kaladę.
II. Žaidimo eiga
Žaidimą sudaro turai. Pradedami kiekvieną turą, žaidėjai paima po vieną kortelę iš bendros kaladės ir pasideda priešais save. Visi kartu atsiverčia savo korteles ir ieško sutampančių paveiksliukų savo ir bet kurio kito žaidėjo kortelėje. Žaidėjas, radęs porą, garsiai sušunka „Dublis“, parodo, kurie paveiksliukai sutampa, ir savo kortelę uždengia ranka. Likę žaidėjai ieško porų kitose atverstose kortelėse. Turas baigiasi, kai visi žaidėjai, išskyrus vieną, ranka uždengia savo korteles. Šis žaidėjas pralaimėjo, todėl surenka atverstas korteles ir pasideda prieš save. Tada pradedamas naujas turas.
III. Žaidimo pabaiga
Žaidimas baigiamas tada, kai kaladėje nelieka kortelių. Laimi tas žaidėjas, kuris surinko mažiausiai kortelių.

Trečias variantas
I. Pasiruošimas žaidimui
Gerai išmaišykite korteles, vieną užverstą padėkite stalo viduryje, o likusias padalinkite po lygiai visiems žaidėjams. Jeigu kortelių liko, atidėkite jas į šalį. Kiekvienas žaidėjas savo kaladę pasideda priešais save paveiksliukais į viršų.
II. Žaidimo eiga
Vienas iš žaidėjų atverčia stalo viduryje gulinčią kortelę. Kiekvienas žaidėjas stengiasi kuo greičiau rasti tokį patį paveiksliuką savo ir stalo viduryje esančioje kortelėje. Pirmas, kas atras porą, garsiai sušunka „Dublis“ ir parodo, kurie paveiksliukai sutinka. Jeigu viskas teisingai, žaidėjas atverstą savo kortelę uždeda ant stalo viduryje esančios kortelės. Žaidimas tęsiamas.
III. Žaidimo pabaiga
Žaidimas baigiamas tada, kai žaidėjai, išskyrus vieną, nebeturi savo kortelių. Šis žaidėjas pralaimėjo.  

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Išmatavimai
  10 x 1 x 6 cm
 • Kodas

  1803_LT

 • Prekės ženklas

  Dream Makers

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Berniukams, Mergaitėms

Kaina:
€ 3.49    € 3.14
Kaina:
€ 3.49    € 3.14
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.