fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

Mini stalo žaidimas KROKODILAS MIMAS

Mini stalo žaidimas KROKODILAS MIMAS tinka vaikams nuo 6 metų.
Su „KROKODILU MIMU” linksmai praleisite laiką. Žaidimo tikslas – pantomimos būdu paaiškinti žodžių reikšmes. Jūsų laukia išskirtinės įvairaus sudėtingumo užduotys.

 
Žaidėjų skaičius: nuo 2.
I. Pasiruošimas žaidimui
Kiekvienoje kortelėje parašyti 9 žodžiai, po 3 kiekvienam sudėtingumo lygiui: apačioje – lengvai paaiškinami, per vidurį – vidutiniškai, viršuje – sudėtingi žodžiai. Prieš pradedami, žaidėjai sutaria, kokį sudėtingumo lygį renkasi, bei kiek kortelių bus kaladėje (pavyzdžiui, dešimt).
II. Žaidimo eiga
Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Jis paima viršutinę kaladės kortelę, išsirenka vieną iš trijų sutarto sudėtingumo lygio žodžių, ir gestais bei mimika bando paaiškinti jo reikšmę kitiems žaidėjams. Jeigu žaidėjai atspėja, jis pasilieka kortelę, o žaidimą tęsia žodį atspėjęs žaidėjas. Jeigu žaidėjui nepavyksta pavaizduoti žodžio, jis atideda kortelę, o žaidimą tęsia kaimynas iš kairės.
Patarimas. Kad žaidimas nesitęstų labai ilgai, sutarkite, kiek laiko žaidėjas turi vieno žodžio aiškinimui (tarkime, 2 minutes).
III. Specialiosios taisyklės
Atsiminkite, kad aiškinti žodžius galima tik gestais ir mimika. Draudžiama: leisti garsus, gestais rodyti raides, rodyti į daiktus. Jeigu žaidėjas pažeidžia bent vieną iš nurodytų draudimų, jis atideda kartelę, o savo eilę perduoda kaimynui iš kairės.
IV. Žaidimo pabaiga
Žaidimas baigiasi, kai kaladėje nelieka kortelių. Laimi tas žaidėjas, kuris turi daugiausia paaiškintų kortelių.  

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Išmatavimai
  10 x 1 x 6 cm
 • Kodas

  1607_LT

 • Prekės ženklas

  Dream Makers

 • Amžius

  6+

 • Paskirtis

  Berniukams, Mergaitėms

Kaina:
€ 3.49    € 3.14
Kaina:
€ 3.49    € 3.14
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.