fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00

MECARD transformeris Raudonas drakonas

Įspūdingas MECARD transformeris Raudonas drakonas – rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Originalus žaislo pavadinimas – “Mecard™ Mega Dracha Deluxe Mecardimal Figure”

 

Transformeris Raudonasis drakonas Mega Dracha kilo iš įspūdingo pasaulio Mecard. O visas žaidimas paremtas animaciniu filmuku ir jame vykstančiais įvykiais, todėl žaidimų siužetas bus nepaprastai įdomus. Animacinį filmuką galima žiūrėti online Mattel Youtube kanale.

 

Įsitraukite į „Mecard“ kovas! Kiekvienas sunkvežimis su kortele įgauna tam tikras galias ir virsta robotu-kariu! Gaukite daugiau taškų už ataką, vadovaudamiesi žaidimo kortelių taisyklėmis ir nugalėkite priešus! Vienu akimirksniu didelis automobilis transformuojamas į fantastišką Raudoną drakoną Megą Drachą – užtenka tik paleistį specialų automobiliuką iš serijos Mecardinal (parduodamas atskirai, yra įvairūs modeliai), įrengtu automobilio gale, trapu. Jūsų priešininkas net nespės sumirksėti, kaip išvys priešais save bauginantį drakoną.  O automobiliuku Jums tereikia užvažiuoti ant kortelės ir stebėti antrą įspūdingą transformaciją!
„Raudonasis drakonas“ – didelis ir galingas, o jo transformacijos atkartoti niekas negali! Šis siaubūnas kaip mat įbaugins savo priešą didžiuliais sparnais bei dviguba transformacija.

 

Vienu akimirksniu didelis automobilis transformuojamas į fantastišką Raudoną drakoną Megą Drachą – užtenka tik paleistį specialų automobiliuką iš serijos Mecardinal (parduodamas atskirai, yra įvairūs modeliai), įrengtu automobilio gale, trapu. Jūsų priešininkas net nespės sumirksėti, kaip išvys priešais save bauginantį drakoną.

 

Mecardinal automobiliukai parduodami atskirai. Automobiliai transformuojasi į mažus robotus.

 

Rinkinyje yra automobilis transformeris ir viena žaidimo korta.

 

Pristatymas 1-3 d.d.

Pristatymo kaina 3€

 

 • Barkodas

  887961686470

 • Kodas

  FWY67

 • Prekės ženklas

  Mattel

 • Paskirtis

  Berniukams

 • Amžius

  6+

Kaina:
€ 64.99    € 51.99
Kaina:
€ 64.99    € 51.99
Kiekis:
*
Kaina galioja tik
perkant internetu.
*
Kaina galioja
tik perkant internetu.