fbpx
El. parduotuvė:
+370 62 055 304
Pr-Pn 08:00-17.00
Kokie žaislai padeda ugdyti mokyklinio amžiaus vaiką
2 vasario 2019
Kokie žaislai padeda ugdyti mokyklinio amžiaus vaiką

Jūsų mokyklinio amžiaus vaikas dabar gali atlikti sudėtingesnius žaidimus, galvosūkius ir žaislus, kurie papildo intelektinę stimuliaciją, kurią jis gauna iš mokyklos veiklos. Geriausias jūsų vaikui skirtas žaislas šiame etape yra tas, kurį jis mokosi iš jo be žinios, to nesuprantant (ne matematikos, o žaisdamas monopolį!).

 

Ne visi vaikai yra vienodi, o jų individualios asmenybės pasirodo šiame etape. Renkantis žaislus savo mokyklinio amžiaus vaikui, svarbu žinoti, kas jam įdomu. Žaislas, kuris atitiktų jo interesus, yra ne tik jam malonus, bet ir unikalus ir potencialus. Žaislas taip pat turėtų atitikti amžiaus reikalavimus; kitaip jis bus tiesiog ignoruojamas ir švaistomas.

 

Žemiau pateikiamos žaislų idėjos, padėsiančios jūsų mokyklinio amžiaus vaikui tobulėti:

Moksleiviams skirti žaislai – Žaislinis mikroskopas, didinamieji stiklai, teleskopas, periskopas, kaleidoskopas, anatomijos rinkinys, klaidų rinkinys, sodo rinkinys, magnetų rinkinys arba chemijos rinkinys.
Stalo žaidimai ir strateginiai žaislai. Šiame amžiuje jūsų vaikas pradeda džiaugtis rungtynėmis su taisyklėmis, žaidžiant su draugais ar šeima. Tai padidina socialinius įgūdžius ir sukuria šeimos ryšius. Daugelis stalo žaidimų moko matematikos įgūdžius. Jie taip pat gali pagerinti rašybos, atminties ir skaitymo įgūdžius įdomiau. Puikus stalo žaidimai yra:
Šachmatai – parodyta daugelio studijų metu, siekiant pagerinti atminimą ir žodinį mąstymą, taip pat matematikos, logikos, skaitymo ir problemų sprendimo įgūdžius.
Monopolis
Šaškės
Domino
Galvosūkiai. Sprendžiant galvosūkius, tobulinasi vaiko regos suvokimas, akių ir rankų koordinavimas, kantrybė ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Kūrybiniai žaislai ir meno reikmenys. Tai akivaizdžiai didina kūrybiškumą ir puoselėja talentą (pradedančiajam grafikos dizaineriui, architektui ar rašytojui). Jie taip pat ugdo jūsų vaiko gebėjimą bendrauti su idėjomis ir jausti vizualiai, tobulinti akių / rankų įgūdžius ir sužinoti, kaip tęsti užduotis.
Muzikos instrumentai – jūsų mokyklinio amžiaus vaikas gali išbandyti muzikos instrumentus, kurie yra arčiau tikro dalyko, pavyzdžiui, elektroninės klaviatūros, gitaros, būgnų komplekto ar karaokės. Tai atskleidžia muzikinį talentą. Mokymosi muzika taip pat teigiamai veikia jūsų vaiko intelektą.
Sportas – fizinis aktyvumas yra labai svarbus ne tik jūsų vaiko sveikatai, bet ir jo intelektui. Geriausi žaislai yra mažiau populiari sporto įrangos versija, pvz., Krepšinis, tinklinis, teniso rinkiniai ir dviračiai.